Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétvégi diákmunka iskola mellett?

Hétvégi diákmunka iskola mellett?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a család egy kicsit szűkösen él, és ezért iskola mellett el szeretnék kezdeni dolgozni. Nem szeretnék semmi esti tagozatra, meg semmi ilyesmire járni. Ezért gondoltam arra, hogy csak hétvégénként mennék el diákmunkába. Azt szeretném kérdezni, hogy van ilyen? Lehetséges olyan diákmunka, ahol csak hétvégénként járok be?

2021. szept. 26. 21:06
 1/3 anonim válasza:
17%
Idióta vagy hogy még a szabadidődet is pazarlod nem elég a hétköznap....
2021. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Nalam olyan volt, hogy bementem egy szovetkezetbe, es nem volt hétvégi-i diakmunka, de egy masikba meg volt. :D

Szoval diákszövetkezettel függ mit talasz, es természetesen lehet, en magam is gondolkozom hogy ujra elmenjek dolgozni.


1-es, Miert lenne hulye mert dolgozni szeretne menni? Ez inkabb becsülendő, es ha pl 4 oraban dolgozik akkoris marad egy csomo szabadideje.

2021. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mekiben általában lehet csak hétvégén dolgozni diákoknak, mivel az ott dolgozó állandósok hétköznap dolgoznak. Legalábbis ahol tavaly én dolgoztam, ott így volt, mindig hétvégén voltam beosztva.
2021. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!