Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 125ccm robogóval szeretnék...

125ccm robogóval szeretnék Budapesten ételfutár/futár munkát vállalni heti 20 órában. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy inkább a Wolt vagy a Netpincér éri meg, esetleg más cég?


Hogyan tudom fehéren csinálni a dolgot, hogy teljesen rendben legyek NAV szemmel?


Aktív, nappali tagozatos egyetemistaként csinálnám a munkát.


Voltam teljes munkaidőben motoros postás kézbesítő, van tapasztalatom esőben-hóban-sárban.


Rugalmas munkaidő az egyetlen fontos tényező, ezért gondolkodom a futárkodásban.


Köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 16. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy nem fogja megérni neked.


De ez már neked hanyadik posztod? Nem kell minden nap, vagy 2 naponta külön posztot létrehozni, mert nem fog több értelmiségi ember hozzászólni. Nem értem, hogy ez mire jó.


Már volt aki leírta a véleményét egy ilyen posztba. Sőt, többen is. Én is írtam talán 2-szer, hanem 3-szor hozzá választ.


Olvasd el, értelmezd.

2021. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, magas neki.
2021. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na hát úgytűnik beleszaladtam a gyakori egyik lehetséges zsákutcájába, ugyanis nem írtam még ki semmilyen más kérdést a témában, semmi közöm más ilyen jellegű posztokhoz. Használom az oldalt kb. félévente ha valami nagyon érdekel, de szerintem életemben? ha 10 kérdést eddig posztoltam kb.
2021. szept. 17. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes véletlen lenne. Légyszives kedves kérdező! Mielőtt posztolsz, nézz szét a GYIK-en. Használd a keresőt! Friss 3-4 poszt is van legalább ilyen témakörben. NÉZZ SZÉT! Mindenkinek leírni mindent külön, már fáj, és roppant mód unalmas. Nem bántásképp írtam. De ha nem te írtad pár napja ugyan ezt a posztot, akkor fejre állok. Pont ilyen kérdéssel van kint a poszt. Olvass utána, légyszives.
2021. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4#


Igazad van, legközelebb jobban utánanézek hány kérdés van a témában.


Nem akarom, hogy fejreállj, de tényleg nem én voltam.


Úgy tűnik nagyon kelendő ez a téma.

2021. szept. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!