Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ernst & Young-nal Manager...

Ernst & Young-nal Manager szinten mennyi lehet a fizetes kb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kb. bruttó 2m, de így terület, tudás, minden nèlkül, ennyi hogy ernst and young az kevés.
2021. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kb. bruttó 7k dollár, ez persze még attól is függ, hogy területileg, hol.
2021. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Bruttó 945 + céges autó, laptop, telefon plusz kafeteria, és heti 60 óra munka szezonban :)


A többi válasz hülyeség.

2021. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Imádom mikor "lehülyeségezik" a válaszom, úgy, hogy még arra is képtelen voltàl, hogy egy glassdor vagy más oldalt megnyiss és tàjekozódj, illetve, a managelt területetet sem ismered, mert a kérdező nem írta.
2021. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
IT tanácsadás
2021. aug. 21. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#1,4 vagyok.


IT területen, közel kell lenned ahhoz a 2m bruttóhoz, (talán kicsit alatta), ha senior manager vagy és átlátod a business és az it oldalt is. Ez, hogy 945 bruttó bevágja valaki, ez teljesen komolytalan, hiszen bár ernst and young esetén nincs direkt tapasztalatom, de KPMG esetén, igen és a fizetések gyakorlatilag alig térnek már el senior szinten az Ey, Pwc, KPMG és Deloitte esetén. 945 irreàlisan alacsony ilyen területre, de ennèl még egy audit "manager" is többet kap.

2021. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, itt dolgozok már pár éve, auditon ez a kemény valóság. Talán senior manager szinten felugrik bruttó 1,5 millióra, de a bruttó két milliós fizetés már inkább director / associate partner szint, sima audit manager nem kap annyit 5 év tapasztalattal
2021. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Sziasztok, én nemrég mondtam fel mert: ugyan szintenként van fizetésemelés de az utóbbi 2 évben nem emeltek a fizetéseken ezen kívül, vagyis egy menedzser kezdő ugyanannyit kap lényegében… jelentéktelen emelések voltak és ez meg is látszik azok hányan maradtak a cégnél…. Szerintem 1. évet kötelező eltölteni egy big4-nál de a többi csak pazarlás mert olyan szinten használnak ki nevetséges pénzekért… Családod nem lesz se barátaid az egészséged pedig 2-3 év alatt megsínyli a szezon alatti akár 14 órás munka napokat… amúgy: EY M1 nettó 660 :) vicc
2021. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!