Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlag alatti külsejű lányként...

Átlag alatti külsejű lányként felvehetnek boltba eladónak vagy pénztárosnak?

Figyelt kérdés
Mennyire nézik a jó külsőt?
2021. aug. 14. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
9: akkor velem van a baj (40 éves ffi), mert amit felsoroltál azok közül ma lidl, aldi, spar megvolt, a pénztáros mindegyikben nő, de (anélkül, hogy megsérteném őket) csinosnak egyiket se mondtam volna. Ha az éveiket meg a kilóikat megfelelezem, még akkor se feltétlenül.
2021. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy vettem észre 10-ből 9 egy romhalmaz.

Talán 1-et tuszakolnék 3 fél meg 2 sör után.

2021. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy boltban nem a külsőt nézik nem modellnek vagy manökennek mész
2021. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Troll és férfi


"bevonzzák a sok kanos hapsit." nőként mondom, hogy ilyen hangvételt én még nő szájából nem hallottam. Csak férfiéból. Gondolom provokatív troll kérdés....

2021. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem az számít, hanem hogy tudd fejből a tigriscipó kódját :)
2021. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

"bevonzzák a sok kanos hapsit."


Én nézem bizony az eladókat, egy csinos, szimpatikus nőtől szívesebben vásárlok, sőt, még a közértben is a szimpatikus kasszást választom, és nem érdekel, ha az a leghosszabb sorban van.

2021. aug. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hol élsz de nálunk az eladók többsége 50-es éveiben lévő Marika néni,nem igazán van 20-as éveiben járó fullos csaj.De ha lenne akkor se azért megyek boltba hogy hosszú másodpercekig bámuljam a szexi eladó seggét hanem azért mert ott vannak a legjobb áruk a legjobb pénzért.Túlgondolod az egészet.
2021. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ide nem

[link]

Ide igen

[link]

2021. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!