Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkákat csinálhatok,ha...

Milyen munkákat csinálhatok,ha nincs érettségim csak szakmám?

Figyelt kérdés

Nem akarok a szakmámban dolgozni,kiábrándultam belőle.

Ilyenekre már gondoltam pl bolti eladó.

De szeretnék látni inkább valahol egy listát ezekről, és azután választani. Eddig még nem találtam.



#Angoltudásomnagyonjó #eztlehagytamugyhogyideirom
2021. aug. 2. 16:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Szakmunkás bizonyítvánnyal csak kisebb-nagyobb cégeknél operátori munka, esetleg árufeltöltő élelmiszer áruházakban. Ez mind leginkább betanított munka, más lehetőséged szerintem nem nagyon van. Nem tudom milyen szakmai végzettséggel rendelkezel, de el kellene gondolkodni azon, hogy nem érné-e meg mégis megpróbálni. Ma nagyon sok hiányszakma van és biztosan jobban meg lehet belőle élni, mint a felsoroltakból.
2021. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első válaszoló, így csak betanított munkára vesznek fel, vagy arufeltöltő, takarító. Ma már az érettségi sem sokat ér, anélkül meg még inkább el van veszve az ember
2021. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bolti eladóra gondoltam most.

Azt még elviselem.

Nem bírom a fizikai melót,nem ítélem el de én egy hétig alszom egy munkanap után.

2021. aug. 2. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bolti eladó munka is fizikai, néhány helyet kivéve.
2021. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az még elviselhető.

Konkrétan a végtagjaim+hátam használhatatlanok egy hétig,ha az építőiparba vagy gyárba vagyok egy napig...

2021. aug. 3. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest valószínűleg könnyebb, de sok hálózati élelmiszerboltban ugyanaz az ember ül a pénztárban, aztán túlterhelt békákat huzigál, polcokat tölt fel, raktárban pakolászik stb.
2021. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért nem rosszabb,mint a gyár.

Ott sosincs vége,kétszer nem kell ugyanazt odahúzni. Mert már ott van,ha pedig töltöm a polcokat gyakran akkor nem kell 500 darabot odaraknom,csak 20-at.

2021. aug. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!