Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék képeket árulni...

Hogyan tudnék képeket árulni a lábfejemről interneten?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyen tiktok videót láttam,de sehol nem írják le,hogy melyik oldalról van szó.

Nekem pedig elég jól jönne a pénz, mert egyetem, költözés, szülők nem támogatnak,szóval úgy gondolom,hogy ez egy ,,tiszta,, pénzszerzési mód,amire a nyári munkám mellett lenne időm.



2021. júl. 31. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Onlyfans jellemzően, vagy clip4sale
2021. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyon adna ilyenért pénzt senki. Internetről lehet ingyen is letölteni annyi lábképet, amennyit csak akarsz!
2021. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
32 éves pasi vagyok. Ha rájössz, azért szólj, hátha az én lábfejemre is kiváncsi valaki.
2021. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ezer ilyen kérdés van, ez nem olyan egyszerű mint hiszik sokan. Arcod fel kell vállalni, átlag feletti nőnek kell lenned külsőre, átlag feletti lábakkal. Valahonnan összeszedni a követőtábort, mert rengetegen csináljak ezt, kevesen futnak be.
2021. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A labfetis alapja a no. Nemcsak a lab. Szoval ha kacer vagy, kivanatos, jol tudsz szexinak lenni es lazba hozni a ferfiakat akkor majd tudod arulni a labas kepeket. Senki nem kivancsi egy random labra a neten, de ha valamelyik ismert sztar kacerkodik es fent tartja a szexualis vagyat akkor barmennyi penzt tudnak szerezni vele... Szoval errol a "tiszta" modszerrol nyugodtan mondj le.
2021. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Én Facebook-on fent vagyok olyan csoportokban, ahol a nők ingyen osztják a saját lábképeiket, némelyiken egész alakos is látszik, az arcuk is, valamelyiken láthatóan ugyanaz a láb közelről, felülről (saját magának fényképezte), stb. Levelezni, csetelni lehet velük. Pénzt nem kérnek, dicséretet, lájkokat, szívecskéket elfogadnak. Van aki megírja, hogy csak unatkozik, és szeretné érezni, milyen sok pasi rajong érte.


Aki begyűjt maga köré pár ezer rajongót ilyen FB (Insta, stb) csoportokból, az előbb utóbb saját honlapot is szerkeszthet a képeinek. De pénzt inkább kész cselekményes filmekért tudnak kérni. Vannak ilyen fizetős film-megosztós clips4sales stb oldalak, ahol néhány másodperc gif-be alakítva megnézhető ingyen, a következő kattintásra kéri a bankkártya adatait. De igazán csak akkor éri meg, ha a filmeknek tényleges cselekménye is van minimum 4-5 percesek, ami végig az adott csajról és a lábáról szól. Pld masszírozzák neki, vagy szemből pózol a lábaival mindenféléket, integet, stb. De még jobb ha komolyabb akció is van, pld széttapos a lábával dolgokat.


A következő fokozat, ha vállalják, hogy kellő díjazásért személyesen is lehet velük találkozni, és játszani a lábukkal. Ehhez már jó ha van egy saját, direkt erre a célra tartott stúdiójuk, biztonságos és védett az őrültektől.


Simán csak képekért szerintem nem fizet senki.

2021. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Startapro
2021. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellécsapod a sz444ros bugyidat is, akkor tuti lesz vásárló a gyakoris kérdések alapján!
2021. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!