Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a reális maximális kereset,...

Mi a reális maximális kereset, amit egy gyári betanított gépkezelő megkereshet havonta?

Figyelt kérdés
Túlórák nélkül, három műszakban észak-nyugat magyarországi gyárakban? Illetve külföldön?

2021. júl. 10. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Abszolút gyár és helyfüggő, én úgy látom. Ausztriában vagyok gépkezelő (most 2 műszakban a 3 helyett a korona miatt), jelenleg 1300 euro nettóm van. Azt viszont, hogy abszolút túlóra nélküli hónapon legyen, lehetetlen kivitelezni, mindig van azért 3-4 minimum. Viszont itt megéri, ellentétben MO.-gal. Lehet az enyémnél jóval több fizetés is, számít, milyen nehéz a munka, hány éve csinálod, hol (extrém meleg, hideg helyen hidegpénz, veszélyességi pótlék stb. jár). Én élelmiszerüzemben könnyű fizikai munkát végzek, ismerősöm, aki nehezet, ő megkapja az alap 1500-at.
2021. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bruttó 300 ezer,azaz kedvezmények nélkül 200 ezer forint.

A túlóra sokat dobhat rajta.

Szakképesítés nélkül értendő a bér.

Mert pl van villanyszerelő aki gyárban gépkezelő és karbantartó címet viseli ott már bruttó 450 ezer is lehet stb

2021. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, az nem túl acélos. Akkor kijelenthető hogy Ausztriában több mint kétszeresét lehet?
2021. júl. 10. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ha mar gyari munka, akkor Ausztria. Lathatod, netto 1300-1500 euro + 13-14 havi fizu
2021. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hát igen, az nem túl acélos. Akkor kijelenthető hogy Ausztriában több mint kétszeresét lehet?"


persze, ez mindig is így volt. Ez tény, nem valami városi legenda.

2021. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ilyenkor munkásszállón szállást biztosítanak? vagy albérlet? Ausztriai albérlet árakat nem tudom, de gondolom úgy már nem jön ki olyan jól.
2021. júl. 10. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Van munkásszáló is de elég nehéz hogy 4 mindenféle nemzetből származó emberrel kell együtt élned
2021. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arányaiban milyenek az albérlet árak pl Pesthez képest?
2021. júl. 10. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok. Párommal együtt élünk kint Ausztriában, néhány túlórával mindketten megkapjuk az 1300-1400 eurót (mikor sok túlórát, szombatot is vállalunk van, hogy 1600at is). Sima, betanított munka. Egyszobás lakást bérlünk, itt nem a cég állja, havi 410 euro, 3 havonta +130 az áram, de ez feleződik kettőnkre. 13.,14. havi fizetés igaz az osztrák cégekre.
2021. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!