Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az sértés ha visszahívnának a...

Az sértés ha visszahívnának a 4 évvel ezelőtti munkahelyemre, de a 4 évvel ezelőtti bérért?

Figyelt kérdés

4 éve leépítettek egy helyről. Nagyon nem bántam, mert utáltam.

Most nem tudni miért felhívtak nem mennék-e vissza. Eszem ágában sincs, de ezt nem mondtam. Inkább rákérdeztem csak úgy tét nélkül (úgyse megyek vissza) hogy mennyi lenne a bér? Nem értették a kérdést-vagy nem akarták érteni.

Azt mondták hát mennyi lenne-amennyi volt!


Ezek komolyan gondolták hogy ma valaki elmegy a 4 évvel ezelőtti bérért melózni? Ezek egy barlangban éltek az elmúlt években? Nem látták az árakat?


2021. jún. 8. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne sértés???? (Nézd meg, mi a sértés fogalma, mert szemmel láthatóan fogalmad sincs!)

Egyszerüen próbálkozás, az értelmi szintedhez igazítva.

2021. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ugy gondoljak ennyit er a munkad, nincs ebben semmi sertes.
2021. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem sértés ez egy állás ajánlat amit vagy elfogadsz vagy nem.

[link] szerintem érdemes beszerezned, egyszerűbb mint itt kérdezni, ha nem érted egy szó jelentését, mint ebben az esetben itt megtalálod.

2021. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyen. Páromat úgy hívtak fel évek után, hogy a jelenlegi nettójának 2/3-át sem ajánlották neki bruttoban, aztán amikor közölte, hogy nem megy, meg a cég sértődött meg :D
2021. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Az a sértés, hogy ilyeneket kérdezel már megint.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2021. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem sértés, de te megsértődtél rajta. Kaptál egy ajánlatot, ami neked nem tetszik, visszautasítod kész. Kár ezen rugózni.
2021. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Január óta nem sikerült egy új kamut kitalálni? Na ez a sértés!
2021. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!