Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető angol...

Otthonról végezhető angol nyelvvel kapcsolatos önkéntes vagy fizetett munkát keresek?

Figyelt kérdés

Angol szakos egyetemista vagyok és szeretnék dolgozni, elsősorban olyan munkában, amiben tudnám használni az angol nyelvtudásom. Viszont vidéken élek és itt nincsenek ilyen lehetőségek, a költözés pedig egyelőre nem áll módomban. Így otthonról végezhető lehetőségeket keresek, tudnátok-e ebben segíteni (ajánlani pár helyet, ahol érdeklődhetnék vagy esetleg konkrét lehetőséget).

Az angol nyelven kívül más nyelven nem beszélek, illetve nincsen semmiféle munkatapasztalatom vagy szaktudásom.


2021. máj. 23. 15:10
 1/2 anonim válasza:
Diákszövetkezetekhez regisztrálj be. A meló-diáknál, a Schönherznél sok olyan melót találni, ami alapvetően diákmunka, így nem igényel munkatapasztalatot. Általában call centeres melókra, irodai munkára lehet számítani. Vagy pedig kezdj el esetleg korrepetálni angolból másokat, abból is befolyik pénz.
2021. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Több diákszövetkezetnél is regisztrálva vagyok, szám szerint hétnél, de nem találtam ilyen munkát.

A korrepetálással is próbálkoztam, pontosabban hirdettem magam, de senki nem jelentkezett. Sőt éppen nem köveztek meg, hogy mit akarok én korrepetálni mikor nem vagyok tanár, nem tanárnak tanulok, nincsen benne tapasztalatom stb. Nem tudom mások hogyan kezdenek el korrepetálni, magán órákat adni, hiszen egyszer mindenki kezdő és tapasztalatlan.

2021. máj. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!