Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen alkalmi munkak vannak ?

Milyen alkalmi munkak vannak ?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 naponta van 1-2 szabadnapom amin szeretnek alkalmi munkat vallalni.

Gondoltam, hogy futarkodom szabad idombe de a KATA 50.000Ft / hó-val nem biztos, hogy megeri.

Hol hirdetnek napi melokat ?



2021. máj. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Facebookon csomó szokott lenni csoportokban vagy akár magánszemély is ír ki ilyet.

Más kérdés, hogy megéri-e neked a pihenőnapjaidat azzal tőlteni, hogy napi 10-15.000 Ft-ért elmenj fizikai/segédmunkát végezni.

2021. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Havi 15-napot dolgozom egy honapban, persze nyilvan nem szeretnek nehez fizikai seged munkat vegezni.

5eve dolgoztam egy villamossagi cegnel az irodaban es ott voltak futarok napi bejelentessel, akkor jottek amikor szukseg volt extra soforre, de ott most sajnos nincs felvetel.

Kerestem a profession-on, de mind teljes minkaidos

2021. máj. 19. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Munka mellet azt hiszem nem 50e Ft kell fizetned ha nem 25e Ft katásként,aki munka mellett katás annak olcsóbb.

Futárkodni simán is tudsz,még sok helyen napi bejelentősre is bejelenzenek csak mondani kell,azt hiszem évi szinten max 90 nap lehet így,ezt az idény munkánál is alkalmazzák.

Adnak kocsit vagy robogót,sajáttal én nem szívesen csinálnám úgy már nem éri meg.

Mosogatót,takarítót is keresnek mindig,ott is lehet próbálkozni.

Idény munkára is jelentkezhetsz,ahol szüretelni kell 1-2 nap meló is nagy segítség a földeken mert nincs ember.

Én pl kérdőíveket is töltögetek ki,nekem tetszik,akkor csinálom amikor akarom,minimális bevételem van belőle,ha esetleg érdekel küldj egy emailt és el küldöm ezeket az oldalakat.

Ha ismersz időseket nekik is segíthetsz,kérdezd meg tőlük hogy tudsz e segíteni valamiben? Kerti munka,vásárlás stb..

2021. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közeledben amik vannak gyorséttermek menj be személyesen és kérdezz rá hogy van e nálunk ilyen lehetőség,leginkább péntek,szombati nap pörgős meg hónap elején 5-10-e után mikor meg jön a fizu az embereknek.

Esetleg végezz el valami olyan okjet amit munka mellet is tudsz majd végezni.

2021. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazan szeretnek Pentek-Szombat este dolgozni, hatam mogott van 10ev vendeglatozas.


Ezzel a kerdoiv dologgal kb mennyit lehet “ hazavinni “ ? 😬

2021. máj. 19. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Hétköznapi is dolgozhatsz,igaz akkor kevesebbet fogsz keresni de szerintem beugrósnak nem lennél rossz,ahol élsz a környéken kérdezőskögy, ez a futárkodás leginkább délután indul be és egészen estig lehet is menni.

Fizetés hetén hétköznap is lehet pörögni,de ez is változó,rendelések függnek attól is milyen az idő? Stb..

Ez a kérdőíves változó,attól függ mennyi kérdőív jön? Mennyit foglalkozol vele stb..

2021. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!