Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges, hogy a nemet...

Lehetséges, hogy a nemet kollegaim nem a cseh fizetest kapjak?

Figyelt kérdés
Csehorszagban dolgozom egy nemet autoipari cegnel, ahol a nagy tobbseg nemet. A fizetes egy tabutema, nem nagyon kerul szoba. Ma viszont megtudtam, hogy amit a rendes munkavallaloknak fizetnek, az 2x annyi mint amennyit egy hasonlo pozicioban fizetnek mas csehorszagi cégeknél. Lehetseges, hogy csak a nemet munkavallalok kapjak meg a nagyobb osszeget vagy mindenki? Egyaltalan lehet így diszkriminalni emberek kozott. Azt tudom, hogy sok nemet csak par evet dolgozik itt, aztan athelyezik Kinaba vagy Dubajba pl.

2021. márc. 10. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők német bejelentéssel dolgoznak, német fizetésért.
2021. márc. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges ez is az ism azert tabutema a fizetes mert berfeszultseg lenne ha kitudodna hogy a veled egy szinten levo nemetek/csehek 2x et keresik a te fizudnak
2021. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Elöször is, Németországban meg Csehországban is fizetésröl beszélni nem illik, ez kb az a kategória, mint a saját szexéletedröl beszámolni.

Másodszor sok dolgozót német cég alkalmaz és továbbít külföldre, ezért ök a német cég általi fizetést kapják.

2021. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Bármi lehet. Ez nem diszkrimináció, mindenki annyit keres, amennyiben szerződéskötésnél megállapodnak. Én is dolgoztam itthon német fizetésért, de értelemszerűen nem reklámoztam a kollégáimnak.
2021. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!