Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tévékhez hogy lehet bekerülni?

Tévékhez hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Elég sok platformon szoktam nézelődni az állások között, de tévés pozíciókat (pl. Sport1, Spíler, Comedy Central, stb.), akár csak sima produkciós asszisztensit, soha nem látok, még a saját honlapjukon sem. Ez mitől van? Ennyire kihalásos alapúak a tévéknél a pozíciók, vagy megoldják beajánlásos módszerekkel? Vagy oda mennek gyakornokoskodni, és azokat veszik fel?

2021. márc. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés a saját munkatársa ezeknek a tévéknek, a legtöbb kollégát egy-egy projektre szerződtetik le ajánlás alapján, nem tartják állományban.
2021. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tévéműsorokat külsős partnerek gyártják, azok logója szokott menni a műsorok után. Náluk próbálkozz.
2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az RTL például valakit felkér, hogy gyártsa le a tartalmat.
2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kihalásis alapon, ismeretség útján.
2021. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megrohamozod a székházat
2021. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alvállalkozóként.


Csak figyelj milyen szerződést iratnak alá, milyen titoktartásival, és fizetési határidővel.

2021. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!