Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus végzettséggel,...

Óvodapedagógus végzettséggel, angol nyelvtudással milyen más terültenen tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve nem tudok elhelyezkedni óvónőként, mert a megyében sehol nincs felvétel, illetve ahol van, ott elutasítanak azzal az indokkal, hogy nem pályakezőket keresnek. Állítólag nagy a pedagógus hiány, de akkor nem értem, hogy miért nem veszik fel a friss diplomásokat, hiszen mi lennénk az utánpótlás. Budapesten több helyen láttam, hogy keresnek óvónőket és pályakezdőket is szívesen fogadnak, de ott az albérlet drágább, mint a havi fizetés sajnos. Arra gondoltam, hogy más munkakörben keresnék tovább, csak nem tudom, hogy ilyen végzettséggel milyen irányba lenne érdemes elindulni.

2021. febr. 23. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:
*Területen, bocsánat a telefonom átírta a szót a kérdésben és nem vettem észre.
2021. febr. 23. 10:51
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Gyár, 3 műszak. Máshova ilyen vegzettseggel, palyakezdokent sehova nem vesznek fel, ha csak nincs protekciod.
2021. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Illetve mehetsz pestre is, max nem egy egész lakást bérelsz, csak egy szobát mondjuk és máris olcsóbban jössz ki.
2021. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha csak egy szobát bérel, még úgy is nehezen fog kijönni a hónapban kezdő pedagógus fizetéssel. Melyik megyében vagy? Csongrád megyében lehet, hogy tudnék óvónő állást :)
2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező meg szeretném kérdezni hogy Budapesten és vidéken pályakezdőként mennyit fizetnek vagy ajánlottak egy óvónőnek? Én külfödön végeztem de a magyar fizetéseket nem ismerem.
2021. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Békés megyében élek, így elsősorban itt keresnék állást. A fizetés kezdő pedagógusként bruttó 195000ft tehát kb 130000 ft lenne az amit kézhez kapok, így sajnos még szoba bérlésével sem jönnék ki jól a fővárosban. Nézegettem az árakat és 80000+rezsi körül vannak még a szobák is.
2021. febr. 24. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hegyvidék Önkormányzat oldalát tele van hirdetéssel ahol óvónők keresnek ott kapnak egy kiegészítést is, mivel ez Magyarország leggazdagabb kerülete XII. lehet nem olyan rossz ez a kiegészítés.
2021. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Köszönöm hogy leírtad a bérezést, meglepően alacsony.

2021. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!