Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrmunkáltatóknál ezeknek...

Vagyonőrmunkáltatóknál ezeknek a munka tevékenységeknek mégis mi értelme van?

Figyelt kérdés

Főbb feladatok:


-személy és gépjármű,tehergépjármű

- ki-be léptetés,


rakományellenőrzés,

járőrözés.



#csalás #költségvetés #számlagyár #fogdmegőrmester #álfoglalkoztatás #legalizált
2021. febr. 7. 18:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Van a kérdésnek bármi értelme? vagy csak önigazolást szeretnél kapni hogy igen, a biztiőr munkának semmi értelme?"


Már hogyne lenne értelme, a netto 900 ft szerinted megfelel a vagyonőrtörvénynek? Vagy a garantált bérminimumnak 2021 ben?

2021. febr. 7. 18:47
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel olyat, amire te is tudod a választ? Amúgy elárulom kötelező már bizti őröket alkalmazniuk cégeknek, de kb. 0 szerepet töltenek be, mert azt sem veszik észre hogy ki enged be 1 kártyával kb. 5 személyt, nem veszik észre ki mit csinál, ne is érdekli őket mert nincsenek megfizetve, csak az érdekli hogy mikor ehet és majd este hol tud aludni, de kb. ennyit is ér az egész. 1 őr 1 portán kevés ha még gépjármű beléptetés is van, de ez senkit nem érdekel, amíg kinn írogatja a rendszámokat, neveket, addig az épületbe úgy jön, megy bárki is ahogy akar és azt visz be akit akar a te tudtod nélkül. Az egész egy vicc, alig van néhány hely hol értelmes rendszer van kialakítva és nem spúrkodnak a személyzettel sem. Én ezért hagytam ott az egészet a fra.ncba, mert se értelme nincs a tevékenységnek és alul is fizetnek és rossz körülmények között alig lehet pihenni 4 órányit 24 órából, tönkre megy az egészséget pillanatok alatt, rengeteg kolléga cukros, magas vérnyomásos, fél rokkant. Szerintem te is tudod mi a helyzet, szóval nem értem minek teszel fel ilyen kérdést.
2021. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Szóval nem értem minek teszel fel ilyen kérdést."


Miért baj kérdezni? Szégyen?

2021. febr. 7. 18:55
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Te nem kérdezni akarsz hanem fröcsögni, mert verni a nyálad a saját agymenéseidre.
2021. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"Te nem kérdezni akarsz hanem fröcsögni, mert verni a nyálad a saját agymenéseidre"


Problémáid vannak az életeddel?

Ha nincsenek akkor a témától miért térsz el, és miért személyeskedsz?

2021. febr. 9. 09:10
 16/24 anonim ***** válasza:
Bele találtam az elevenjébe igaz?
2021. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"mert azt sem veszik észre hogy ki enged be 1 kártyával kb. 5 személyt"


Erre találták fel a fényképes kártyát.. Tudod..


Mellesleg ahol kártyás rendszer van ott kamerák is vannak, kész lebukás, ha számonkérik utána a kártya tulajdonosát, hogy "tán tosztál, hogy így megváltoztál?"


Szóval nem gyengén logikátlan cselekmény lenne.

2021. febr. 9. 09:14
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem inkább arról lenne itt szó, hogy ezt az egészet a kutya nem veszi komolyan, de azért minden szar a lánc utolsó szemjén csattanjon?


Ez lenne a "jogkövető" magatartás?

2021. febr. 9. 09:16
 19/24 anonim ***** válasza:
Engedd el, ha nem megy egyedül kérd szakember segítségét.
2021. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"csak az érdekli hogy mikor ehet és majd este hol tud aludni"


"Ember az ember Maunika", ez kit ne érdekelne "félpénzért dupla munkaóraszámban?"

2021. febr. 9. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!