Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnék végezni?

Milyen munkát tudnék végezni?

Figyelt kérdés

Ha a monotóniát nehezen tűröm, emberekkel nem igazán szeretek foglalkozni (problémáikkal, panaszukkal, reklamációjukkal), ellenben ha értek valamihez, szívesen segítek benne ügyfélnek.


Nehezen viselem a nem az én értékrendemen belül lévő emberek társaságát (ha nem vagyunk egy hullámhosszon, ne értsd kérlek félre...)


Több rövidebb idejű munkát kedvelem, de ez nem egyenlő a lustasággal, fizikai munkát, megerőltetést is viselem, csak nem ebből akarok élni...



Jelenleg irodában dolgozok, de nem szeretem mikor most ilyen jelentés van, olyan probléma, ez reklamál, az telefonál... De nincs más ötletem.


Vagy akinek nincs diplomája és a megszerzett végzettségeiben sincs kellő tapasztalata, az fentiekre kárhoztatott élete végéig, és scak a pszichológusok bevételét kell növeljék...?


2021. febr. 4. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg elkezd tapasztalatot gyűjteni a végzettségeiben
2021. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!