LIDL diákmunka?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék Lidl pénztáros diákmunkáról.

2021. jan. 28. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy valaki csak pénztárban van: Lidl, Aldi, Penny mind olyan, hogy mindenki csinál mindent.
2021. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A diákszövetkezet úgy hirdeti az állást, hogy csak pénztáros
2021. jan. 28. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Maradjunk annyiban hogy inkább árúfeltöltö és mindenes, mindegy mit hirdet a diákszövetség.
2021. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a ket valaszolonak. Lehet, hogy egesz nap bent fogsz ulni, de ha kezdo vagy, akkor eloszor a bolt tobbi feladatat tanulod meg, utana, ha a kasszaba is betanultam, befognak tenni. De ha nincs vasarolni, ki kell szallni es pakolni.
2021. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez előtt 1,5 évet kasszáztam már nagy hipermarketben. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 29. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, kérdező, de most úgy érzem, hülyére vettél minket :-( Ha kasszáztál már másfél évet, akkor mi a kérdés? (nagyon hülyén néző smiley)

Lidl ugyanolyan multi, mint bármelyik másik - talán csak annyiban különbözik, hogy itt van egy külön pénzes dobozkád, azt betolod a kasszába és kész.

2021. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Sajnálom ha úgy érzed. Engem az érdekelt, hogy milyen a Lidl-ben kasszázni, mit várnak el a diákmunkástól. Ezért is azt írtam, hogy a tapasztalatok érdekelnének.

2021. jan. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!