Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak netes fizetős kérdőívek?

Vannak netes fizetős kérdőívek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tényleg van-e olyan netes felület, amely fizet a kérdőívekért. Nem akarok ebből megélni, csak kipróbálni akár keresni vele egy keveset (gondolom olyat sokat úgy sem tudnék) plusz amúgy is szeretek kérdőíveket kitölteni.

2020. dec. 29. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van olyan ami működik. Esetleg fél év töltögetés után oda vetnek neked 1-2ezer Ft-ot.
2020. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem küldtek pár kérdő ívet, 0,05 cent kérdőívenként, mondom de jó, pár ezret kitöltök még ki is utalják - van egy bizonyos összeg amit elkell érni és jaj de jó, keményen az oldalon 40-50 db elérhető kérdőív volt. :)
2020. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
35%
Vannak, de nem fizetnek semmit. Én is megjártam velük.
2020. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak. Ha itt rászűrsz, találsz is neveket és oldalakat.
2021. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van néhány, de kitartónak kell lenned. Marketagent, i-say, netpanel stb.
2021. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Marketagent meghívó

[link]

I-say meghívó

[link]

Populáció meghívó

[link]


Sok sikert!

2021. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

TGM panel meghívó

[link]

2021. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még érdekelnek az ilyen jellegű oldalak,nyugodtan dobj egy emailt,aztán el küldök megbízható oldalakat. 🙂

2021. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!