Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jó munkalehetőség van...

GyBlanka54 kérdése:

Milyen jó munkalehetőség van 17 évesek számára?

Figyelt kérdés
Az ahekyzet, hogy egy jól kereső munkát szeretnék amivel finanszírozni tudok egy olcsó albérletet meg egyéb szükségletet, étel, ital, macska stb, mert elegem van a családomból és rokonokhoz nem akarok menni, de még iskolába fogok járni egy jó ideig, mivel még csak 10.-es vagyok, koliba amúgy sem mehetek, mert helybrli suliba jdrok, meg itt a vírus is, egy kis garzonlakás nekem bőven megfelelne, meg egyéb költség, pl wifi meg ilyesmi, és egy olyan meló kéne amiből ezeket finanszírozni tudom, plusz maradna is pénzem, nem túl sok, de maradna amivel tudok takarékoskodni.

2020. nov. 29. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
Lány vagy?
2020. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen
2020. nov. 30. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!