Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Profession.hu bizalmasan...

A Profession.hu bizalmasan kezeli a feltöltött dokumentumaim?

Figyelt kérdés

Ha felrakom az önéletrajzom és elküldöm egy álláshirdetésnek akkor azt nem látja mindenki aki rámkeres csak a cég akinek küldtem?

Köszönöm


2020. nov. 7. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánossá teheted az önéletrajzodból a telefonszámot meg stb-t kitudják halászni.
2020. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként minek megadni nyilvánossá tett önéletrajzban telefonszámot?

Ott az e-mail, nem a kőkorszakban élünk már, a telefonom azonnal pittyeg akkor is, ha e-mail jön. Ezt még egy mozdulattal akkor is el tudom olvasni, ha egyébként beszélni nem tudnék, mert mondjuk megbeszélésen ülök. A HR-es is beleírhatja az emailbe, hogy mittomén, ha érdekli az állás, kérem, hívjon munkanapokon 9-16 óra között ezen és ezen a telefonszámon.

2020. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
telefonszámot én sem értem...
2020. nov. 7. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem publikus, akkor elvileg igen. Mondjuk én a hirdetés után mindig kikerestem az adott céget, és valami releváns(nak tűnő) email címre küldtem a jelentkezésemet, sokkal nagyobb valószínűséggel kaptam választ, mintha a profession felületén keresztül írtam volna.

1x tettem elérhetővé ott a CV-met, de hamar megbántam, mert csak fejvadászok találtak meg, akik aztán végig se olvasták (mert akkor tudták volna, milyen pozíciót kívánok betölteni, az egyik nő még ki is nevetett, hogy hahaha, náluk ilyen nincs is). Gondolom, csak begyűjtötték az elérhetőségeket és ráeresztették a call centert.

2020. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs konkrét email akkor érdemes lenne az adott ceget felkeresnem a központi emailjükön?
2020. nov. 8. 08:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!