Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyban eltérőek a bolti árak...

Nagyban eltérőek a bolti árak Szlovákiában,a magyar árakhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés
Gondolok kisebb és nagyobb üzletekre egyaránt,bármilyen termékről legyen szó.

2020. okt. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Tescoban Tatra Teát nyáron 11-15 euroért, 0,7-es Jagert 9 euroért vettük Pozsonyban.


Nem akciósan meg kb ugyanannyi lett volna, mint itthon. :-)

2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem a legjobb példa, mert más adók vonatkoznak rá, de hasonló vagy drágább is mint itthon.


Az egyéb termékek olcsóbnak tűntek, bár 2 hónapja voltunk kint és még mindig 1 euró 300 ft a fejembe, szóval meglepődtem, amikor egy kindertojás ott csak 0,5 euró volt, de az még így is olcsóbb mint itt.

2020. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

#1:


Jujj Tátra Tea...Legrosszabb élményeim egyike :D

Először kóstoltam, úgyhogy kollégám mondta, hogy "hígítsuk fel".

A rohadékja összeöntött 5cl Tátra Outlaw-t (asszem magyarul Betyáros) ami 72%-os, és 5cl Bleu Brut kék abszintot (amit egyébként imádok) ami 80%-os.

Majd a decit húzóra kellett meginni.

Éhgyomorra voltam már a nap végén.

Nagyjából 3 perccel utána a tudatom egy új síkra emelkedett :D

Ráadásul éjjel, háton alva jött vissza, úgyhogy majdnem sikerült meg is fulladnom álmomban.


NE igyatok tátra teát! :'D

2020. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Dehogyisnem :-)


Jó az, csak igen, nem a 72-el kell kezdeni. Anno nekem is hígítva adták, 62-est Canada Dry-al. Sunyi tud lenni, mert itatja magát.


Mi felvásároltunk nyáron ezekből komplett kollekciót iylen árakon - bele értve a második szériát is, de nem érte meg az őszt, hogy haza is hozzuk, hetente kellett vásárolni/pótolni hozzá. :-)


Mondjuk én a Kofolával vagyok így, hogy nem bírom, de a Medovina jöhet :-)


Más termékekből, meg pl suli kezdés előtt volt hogy felpakoltunk 49 centes 10 darabos színesceruza készletből, 5 euros tolltartókból, meg 20 euros hátitáskákból.

2020. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élvezeti cikkek, ruhák általában drágábbak valamivel, többi téren nem látok nagy változást. Vannak amik valamivel olcsóbbak, vannak amik kicsivel drágábbak mint Magyarországon, de összességében nagy eltérések nincsenek. Az EU-ban a tagállami piacok a szabad áramlás miatt már nem annyira eltérőek, ezért nem is szembetűnő a különbség, inkább a fizetéshez képest szembetűnő, hogy a magyar fizetésből X dolgot tudsz megvenni, akkor a határ másik oldalán, mondjuk egy szlovák fizetésből 2-3-szor annyit. (pedig Szlovákia sem a hű de nagyon jó világ, mondjuk Ausztriához, Németországhoz képest.
2020. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pillowtalk2216 válasza:
3-as 😂😂😂😂😂
2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!