Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Corvin plazaban melyik biztons...

Corvin plazaban melyik biztonsági cég dolgozik?

Figyelt kérdés
Szeretnék ott dolgozni biztonsági őrként, de nem tudom melyik céghez kéne fordulnom. Tudnátok esetleg segíteni nekem ebben?
2020. szept. 17. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a biztonsági őrhöz és kérdezd meg tőle. Amúgy kötelesek feltüntetni a kártyájukat, jól látható helyen. Azon rajta van a cég neve is.
2020. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva költözöm fel Pestre, de előbb szeretném a munkát rendezni, ezért kéne most a cég neve :)
2020. szept. 17. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az sem biztos, hogy felvennenek a plazaba.


Hívd fel a plazat.

2020. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy "csókolom, jöttem biztöőrnek, a corvin plázába akarok menni, és a DM előtt posztolnék, mert amúgy ott dolgozik a barátnőm, így csacsoghatnánk egész nap".


A cég felvesz, aztán küldenek ahova kellesz.

2020. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!