Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérjek pályakezdői...

Mennyit kérjek pályakezdői fizetésnek?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Utolsó éves vagyok főiskolán, még egy év a diploma, de már csak pár megmaradt tárgyamat kell letudni, illetve a szakdolgozatot leadni. Valamint a következő szeptemberi félévben le kell tudnom a szakmai gyakorlatomat is.

Arra gondoltam, hogy diplomáig is el kellene kezdeni dolgozni, hogy legyen egy kis pénzmagom, na meg letudjam ezzel a szakmai gyakorlatomat is.

Viszont találtam pár állásajánlatot, amire a képesítésem megvan (számítógépes ismeretek (irodai, gyorsírás), logisztikai ismeretek, nyelvtudás) viszont a jelentkezéssel együtt azt is meg kell írnom, hogy mennyiért vállalnám el. Mit javasolnátok, Budapesti viszonylatban minimálbért írjak be, vagy megkockáztassak többet? Az állások főleg adminisztrációs munkák, és teljes munkaidőben.

A tippeket előre is köszönöm!


2010. aug. 6. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akarod az állást, akkor minimálbér...

Sajnos ez van. :(

Ha többet írsz, lesz olyan aki megcsinálja helyetted minimálbérért.

Épp ez a baj egyébként, hogy úgyis talál a munkáltató olyat aki megcsinálja annyiért, vagy feketén. Persze hogy azt fogja választani ami a legolcsóbb neki...


Bő fél éve keresek állást, mindig olyannal találkozok hogy TÁMOP-ost keresnek vagy csökkentett munkaképességűt... :(

2010. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!