Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért felel meg a magyaroknak...

Miért felel meg a magyaroknak az, hogy a fizetés gyakorlatilag csak tippelgetés, és aki a legkisebb összeggel megelékszik, az megkapja az állást?

Figyelt kérdés

Én még csak nemrég végeztem a tanulással, de elhányom magamat ettől már most. Ez mindig is így ment, vagy mostanában lett divat?


Legközelebb ha állásinterjún megkérdezik mennyit akarok, visszakérdezek, hogy nem nektek kellene megmondani mennyit ajánlotok? ...


Ilyen helyen amúgy se fogadnám el az állást, ha felvennének se. Szerencsére meg is tehetem, hogy válogatok.


Iskola közben dolgoztam, érdekes ott megtudták mondani, hogy mennyit tudnak fizetni.


2020. aug. 10. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell aggódnod, ilyen arrogáns fax sehová sem fog kelleni, akkor sem, ha mindenkinél kevesebb a bérigénye.


Az állásokat pedig nem az kapja meg, aki a legkevesebbet kéri, hanem aki megfelel a munkára.

2020. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tesóm pályakezdő, hamar fel is vették most kezdett. 230nettot mondott mert hát neki se volt fogalma arról hogy mennyit is kérhet és mennyit kérjen.


Most derült ki hogy amúgy nettó 350et akartak volna adni

... De így jól jött ki nekik ugye...

De most az ember ezt nem tudhatja. Egyébként én is úgy gondolom az a jó ha a cég mond valamit. Mert bármit is mondasz sose tudhatod hogy annál amúgy adtak e volna többet vagy nem.

2020. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy ideje már nem vagyok pályakezdő, de én el sem megyek interjúra, ha nem tisztázzuk le, hogy a fizetési igényem magasabb az átlagosnál és ha ez nem felel meg a cégnek, akkor nem beszélgetünk


érdekes módon az esetek jó részében interjú lesz a dologból meg ajánlat is volt már....mondjuk, nem keresek állást annyira, és az elmúlt 2 évben nem győzött meg senki XD

2020. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!