Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Media shopnál,Lux Hungáriánál,...

Media shopnál,Lux Hungáriánál,Dr.Krémnél dolgozott valaki call centeres munkakörben?Mik a tapasztalatok,ha igen?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak,korrektek?Milyenek a munkakörülmények,kollegák,ügyfelek hogy viszonyulnak a termékekhez?

2020. júl. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia nem tudom hogy aktuális-e de én igen dolgoztam teleshopnál.

Nagyon jó a hangulat kollégák is nagyon jó fejek teljesen online történt a munka otthonról már a járvány előtt. Győrben volt egy iroda ahonnan irányítottak minket nagyon cuki meg kedves volt mindenki mindig segítettek mindenben. Egy rendszer segítségével telefonáltunk számítógép előtt ülve füles kellett meg mikrofon én megoldottam Bluetooth headsettel. Fizetés hát az változó... Nem a cég hibája volt ők kifizettek volna akár milliót is. A baj velem volt. Egyszerűen nem tudtam hitelesen értékesíteni és tukmálni :(. Hideg hívás volt sokszor néhány meleggel de nagyon nem szerettem. A legtöbb összeg amit kaptam amíg ott voltam 120.000ft. nehéz meg kell hogy mondjam és nagyon hinned kell magadban és a cégben. Nekem ez nem ment. Mert tudtam hogy azért néhány termék még se olyan jó....

Nagyon szeretek telefonálni és segíteni az embereknek így más munkát kerestem ajánlom tegyél te is így. Én 2 munkát végzek itthonról Vodafone-nál vagyok azaz ember akit akkor kérsz ha reklamálni akarsz :D Azon kívül portugál kamionosokat koordinálok, ha bármi van én intézem itthonról nyilván nem magyarul. Még voltam előtte egy ilyen kurkumas cégnél nem jut eszembe a neve na az rosszabb volt amúgy mert teleshopnál legalább lehetett mit mondani a termékről de ott is az volt a baj hogy amikor bele kérdeztek hogy tényleg olyan tartós sajnos nem tudtam 100%igent mondani és folytatni a megírt szöveget....nehéz hitelesnek lenni úgy hogy kvázi hazudni kell.

2021. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babygirl01 válasza:
Szia 1.! Bocsi, de megkérdezhetem a vodafone-nál mennyit lehet keresni? Gondolkozom én is hogy jelentkezzek a távmunkás telefonos munkáikra. Előre is nagyon köszi!
2022. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vodafone-nál van olyan győri távmunka, amihez nem kell Pestre menni?
2022. ápr. 11. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok #1 vagyok

Azóta mennyit változtak a dolgok jesszusom:D


Bele bolondultam az otthoni munkába képzeljétek :D

Állandóan otthon lenni kinomba kioltozve ültem a szobába meg ki sminkelve csináltam a dolgom aztán rá jöttem hogy nevetséges vagyok (úgy éreztem magam) minden tiszteletem annak aki ezt dili nélkül végig tolja. Vodánál 170netto volt+egyéb jut.tal volt 200e. Kamionos az viszont 120.e nettóban de feketén voltam ott vagy inkább szürkén.... Gyerekek én ebbe bele untam úgy hogy elmentem egy Bútorboltba eladónak és mit ne mondjak imaadom:) emberek között, segítek mindenkinek lakberendezés az életem. Augusztustol vagyok itt. Lehet egy év múlva megint erre járok és írok hogy Mizu 😂😂🤗

Mostani fizu teljesítmény bér +alap 100e az alap és minden eladott bútor után X százalék :) havi 400-500 meg van úgy hogy boldog vagyok 🥰

Ölelés, puszi ❤️

2022. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!