Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogosítvány megemlítése...

Jogosítvány megemlítése állásinterjún ha nem vezetek?

Figyelt kérdés
Rengeteg állásnál látom "előnyként" felsorolva. Ugyan van jogosítványom, de nem vezetek és gyakorlatom sem sok volt. Nem is szeretnék. Ilyenkor inkább tagadjam le vagy mondjam meg, hogy nem vezetek?
2020. jún. 30. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne említsd meg hogy van jogosítványod, tehát tagadd a létezését is.

Ha amúgysem akarnál vezetni akkor tekinthető úgyhogy nincs.

2020. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megemlítheted. Ez még nem jelenti azt, hogy tényleg vezetned is kell majd. Ha arra kerülne a sor, akkor viszont mondhatod, hogy nem szeretnél. De még az is lehet, hogy megjön a kedved hozzá.
2020. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne említsd ha nem akarsz vezetni vagy nem tudsz (normálisan) függetlenül a jogsidtól. Ha rákérdeznek mondd, hogy van de nincs gyakorlatod a vezetésben.
2020. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nehogy elmondd. nyilván azért örülnek ha van mert akkor elvárás hogy vezess. Rögtön az lesz hogy miért nem vezetsz meg ilyenek? jól irta valaki így olyan mintha nem is lenne. Mivel nem vagy hajlandó csinálni. Csodálkozni fognak, kellemetlen lesz.
2020. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a munkakör. Te tudod, hogy szerepel a munkahelyen, de ha vezetni kell, vagy írják, hogy sok utazás, akkor tényleg ne jelentkezz! Felesleges. Nekem is van jogsim, nem vezetek, nincs autóm, nem is érdekel a vezetés, bele se írtam az önéletrajzba. Egyszer rákérdeztek, de már nem tudom, hogy melyik állásnál, pedig köze se volt hozzá. Mondtam, hogy van jogosítványom, de nincs vezetési tapasztalatom, kerékpárral közlekedek. Igaz, nem vettek fel, de nem hiszem, hogy ezért. Most megnéztem a proffon, tényleg sok helyre írják, bár város nélkül kerestem és csak jogosítvány szóra. Háát, bajban lennék...
2020. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!