Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell motivációs levél ha...

Kell motivációs levél ha konkrétan nem írják, hogy "kötelező" a jelentkezéshez mellékelni ?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálatosnak jelentkeznék az egyik multihoz. Saját felületen van a jelentkezés, tehát nem emailben. Egyedül az önéletrajz ami kötelezőként van megjelölve - érthető okokból.

Van egy opció egyéb dokumentumoknak és motivációs levélnek is, de nem kötelező és álláshirdetésnél sincs kiírva, még az sem hogy ki hirdette meg - úgy pedig elég furán jönne ki, hogy nem tudom kinek címezzem, csak egy sablonos hölgyem/urammal szerintem ez inkább a visszájára sülhet el.


2020. jún. 12. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Egy multihoz többszázan jeletkeznek naponta, nincs idejük elolvasni sokszor a CVket sem, nemhogy a motivációs levelet. Feleslegesen nem kell rabolni az idődet vele, de ha kérik valahol akkor mindenképp csatolj.
2020. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges
2020. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
A motivációs levél a világ legnagyobb hülyesége, ráadásul ha valahol kérnek, akkor már illik kézzel írottat adni.
2020. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!