Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon miért csak az informati...

Itthon miért csak az informatikusokat fizetek meg rendesen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 01:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
64%

Tipikus... az állam, a szerencse, a környezet, a szomszéd testszaga, az asszony fekvése... minden és mindenki hibás, csak az ember saját maga nem a sorsa alakulásáért. :)

Megjegyzem, nem kell mindenkinek informatikusnak lennie ahhoz, hogy boldogulni tudjon.

2020. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

ON része a válaszomnak.


Itthon tényleg keveseket fizetnek meg jól.

A legfontosabb és legszebb hivatások (a teljesség igénye nélkül): pedagógus, óvodapedagógus, rendőr, metős, tűzoltó. Meg vannak fizetve? Nem. Mi lenne velünk nélkülük?


OFF része a válaszomnak.


Igen, én vagyok, de gondolkozzatok el rajta, milyen dolog kiírni más nicknevét anonim oldalon.


Ha nem hiszitek el, milyen végzettségeim vannak és mennyit tanulok, LinkedIn profilt kapásból linkelek privátban (GitHub fiók hivatkozás is van rajta), de bárkivel találkozom egy bizonyára kellemes beszélgetésre Budapesten, ma vagy holnap. Sőt, kedden is, ha már mégsem vizsgázom.


A szemembe is mondhatjátok ott, hogy miért nézitek le, aki átképzi magát én pedig a szemetekbe mondom, hogy ez miért fáj.


Arról is szívesen beszélgetek, hogy szerintem önmagában a pénz nem motivációs erő és tényleg szeretek programozni.


Meg arról is, mennyire nem csak rajtunk múlik a saját sorsunk.


Neptun screenshot is jár, összesen 2 szak, 9 félév jegyeiről.

2020. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Itt most éppen ki nézett le, vagy ki nem hiszi el milyen papírjaid vannak?

Bocs, de én ezekszerint lemaradtam az előzményekről. Nekem pozitív a véleményem azokról, akik valamilyen nehézségben tesznek azért, hogy jobb legyen. Akkor nézek hülyének valakit, ha olyan valamiben akar boldogulni, amire totálisan alkalmatlan.

2020. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Legyél te is informatikus, és akkor téged is megfizetnek rendesen. Probléma megoldva.
2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%

#23: Mindig ezzel jön, hogy őt, hogy lenézik. Már jó ideje vergődik itt.

Üldözési mániás, pszichológiai eset.

2020. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért bántotok itt is?

Egy hozzászólást írtam, már rég túl kellene lenni a témán.


Miért nem sikerült még senkinek az átképzős kérdésére sem válaszolnotok emberi hangnemben?



Az emberi faj képviselőinek zömének bele kell rúgnia valakibe, mert attól érzi magát magasabbrangúnak. Állati ösztön

2020. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%
Keress egy jó pszichológust, ez a legjobb tanács, amit kaphatsz bárkitől.
2020. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A privát üzeneted - amiben azt taglalod, hogyan szednéd ki a beleimet és belső szerveimet, mindezt videóra véve, hogy újranézhetsd - is azt bizonyítja, hogy sürgősen pszichológusra van szükséged. Addig is emberek közé inkább ne menj.
2020. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

26:

Én is próbáltam segíteni, de te folyton csak panaszkodtál, hogy ezért meg azért nem lehet, meg jajj, bántanak. Le szakbarbároztál, mikor azt merészeltem írni, hogy a programozók jó része hobbiként kezdi, ezért nem érzi a szabadidejében elpocsékolt időnek.


És nem, attól hogy sokan csak az állítólagos fizetést látva gyorsan, de energiát bele nem téve át akarják képezni magukat, és erről sok programozó rossz véleménnyel van, nem azt jelenti, hogy általában a magukat átképzőkről van rossz véleményük. Eleve baromi sokan vannak, akik átképezték magukat programozónak pl. műszaki területről rengetegen, vegyészmérnökök, villamosmérnökök, de közgazdászok is. Ismerek olyat is, aki eredetileg szociológus volt. Meg persze egy csomóan diploma nélkül.

2020. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
És akkor már minden érdeklődőre rámondjuk, hogy biztos csak kicsi energiabefektetéssel akar programozó lenni, igaz?
2020. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!