Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több mint 2 éve vagyok alkalma...

Több mint 2 éve vagyok alkalmazott, bejelentve minimálbérre. Fel akarok mondani. Utána kapni fogok 3 hónapig munkanélküli segélyt? Mennyit?

Figyelt kérdés

Mit kell mondnai a sóhivatalban?

Szeretnek kibújni a munkanélküli segély fizetése alól?


2020. máj. 26. 10:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű a képlet, ha kell a pénz és közmunkára küldenek, akkor vagy elfogadod vagy ugrott a pénz. A cégekhez is közmunkásként küldenek, általában a tanulta b, diplomás embereket, akinek még 8 általános van mehet utcát seperni, virágot ültetni. Ha céghez küldenek és ott "nem felelsz meg" akkor bent maradsz a rendszerben, viszont ha az utcaseprésre mondasz német, akkor kidobnak. Nem tudom, hogy orvosi igazolással ki lehet - e bújni, de remélem, hogy nem.
2020. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Micsoda egy féreg vagy te #21-es :D
2020. máj. 29. 20:10
 23/25 anonim ***** válasza:
29%
Álláskeresési járadék jár neked. Amíg az álláskeresési járadék jár, addig nem közvetítenek közmunkára. Hagyják, hogy te keress állást, gyakorlatilag semmilyen munkára nem közvetítenek. Ha az álláskeresési járadék lejárt, utána ajánlanak fel vmi minimális pénzért közmunkát. Ami kevesebb, mint az álláskeresési járadék. Ha nem fogadod el a közmunkát, akkor nem jár ez a pénz. De az álláskeresési járadék után beiratkozhatsz egy munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra (ez lehet nyelvtanfolyan, lehet szakmai tanfolyam) és akkor a tanfolyam idejére keresetpotló juttatásra vagy jogosult. Ami hasonló összegű vagy ugyanannyi, mint az álláskeresési járadék.
2020. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

Engem most se hivtak vissza arra a tanfolyamra ami elvileg ugy volt h elindul, de a koronavirus miatt nem indult el az sem.

Az utolso jol irta, egyebkent ja, sok fereg van itt, olvastam az utolso valaszolot kiveve az osszes egy rosszindulatu fereg.


Jár az állaskeresesi. 2vagy 3honapot. Nem kell dolgozz sehol.

Amire szamits: sajnos elegge nagy a válsaghelyzet es nem.tudni 2honap mulva mi lesz. 2-3ho mulva ha lejar mar semmit se fogsz kapni sajnos, tehat erre is szamits

2020. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2020. máj. 31. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!