Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha esküvő után csak a személyi...

Ha esküvő után csak a személyi igazolványban és a lakcímkártyámon írattam át a nevem viszont a TB és adókártyán nem, abból lehet vmi problémám munkavállalás során? Elég ha bemutatom a házassági anyakönyvi kivonatot?

Figyelt kérdés
A lánykori nevem benne van a nevemben, csak elé került a férjem vezetékneve "né"-vel.
2010. júl. 28. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is csak ezeket írattam át....sem időm sem energiám nem volt a többit intézgetni. Eddig még (3éve)nem volt probléma belőle:)
2010. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A változást általában 15 napon belül jelezni kell. Addig nem jelent problémát, míg valamiért nem kell. Egyébként ingyenes érdemes elintézni, hogy későbbi kellemetlenségtől megmenekülj. Sosem tudhatod előre, hogy milyen helyzet adódik.
2010. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!