Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni sikeres...

Mennyit lehet keresni sikeres válalkozó kertészként?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki több éves munkával háta mögött már elegen keresik meg kertész munkával a kiépített hírnév miatt ( tehát 40 órát ki tud tölteni ), mivel kitudott magának építeni egy brandet. Van esetleg itt válalkozó kertész? Mennyi az évi kereset és mennyi a kiadás ( adó, eszközök cseréje stb...) ? Balaton felvidéki területen gondolkodok esetleg majd a jövőben akár több embert is vezetve. Mennyire egyszerű ügyfeleket találni? Mekkora az igény? Én úgy gondolom jó lehetőség van benne, szerintetek ?

2020. ápr. 26. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ismerős család csinálta ezt, volt rengeteg megrendelésük, aztán valahogy mégsem volt pénzük soha, eladogatták a lakásból is az értékesíthető holmit, pedig nem isznak, nem drogoznak, nem játszanak. A mi lakóhelyünkön sok kertész hirdet, de valahogy egyik sem él meg belőle, egyfolytában keresik az új kuncsaftokat. Nálunk többen is dolgoztak, de mind el kellett hajtani, mert volt, aki alig végzett valamit iksz óra alatt, a másik konkrétan nem értett a növényekhez, meg se ismerte, hogy ez vagy az micsoda, csak a kapálógépét akarta használni, a harmadik vállalt fanyesést, és összevissza ész nélkül vagdosta fákat, nem értett hozzá, volt, aki úgy permetezett, hogy csupa féreg meg bogár maradt a fa, szóval én már nem bízom azokban, akik ilyennel foglalkoznak.
2020. ápr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha úgy kertészkedsz, ahogyan "helyesen" írsz, akkor semmit!
2020. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
1-2m HUF havonta gond nelkul
2020. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3-as grammar nácitól szeretnék elnézést kérni, diszgráfiás vagyok.
2020. ápr. 27. 08:09
 5/9 A kérdező kommentje:
#2-es bocsi
2020. ápr. 27. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

1-2 millió?

Az havi 31 nappal is napi 30-60000 forint. Még a 30 is teljesen esélytelen, a 60-ról nem is beszélve.

Hacsak nem kertészeket vezetsz, hanem egyéni vállalkozóként csinálod, ahogy a túlnyomó többség, a havi 300000-zal szerintem már jó vagy. Természetesen ha valami speciálishoz is értesz akkor jóval magasabb is lehet az összeg, de ott a munka mennyiségével lesz a baj, hiszen a speciálisra nem lesz szüksége a legtöbb ügyfelednek.

2020. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam egy vállalkozónak akinek saját kertészete és mellette virág nagykereskedése is van, havi több kamion jön Hollandiából virágokkal megpakolva. Családi vállalkozásban csinálják, tehát a gyerekek is ebben dolgoznak.

Pontosan nem láttam rá a pénzügyeikre, de van mit a tejbe aprítani, viszont dolgoznak is érte elég sokat, reggel 6-tól este 8-ig de ha az éjszaka közepén érkezik egy kamion akkor is ott vannak.

Szerintem rengeteg munkára készülhetsz, mert van rá igény én is úgy látom.

2020. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom az észrevételeket, remélem valaki tud jobb rálátást adni erre a területre!
2020. máj. 6. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
BP parkosításnál 11 milliárdért parkosíthatott az egyik kertészet, az átlátszón írtak róla, hogy 500 000 000-ért passzolta le a melót alvállalkozóknak, miközben csak papíron volt kertészete a cégnek...
2020. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!