Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyetemen elméleti fizikát...

Aki egyetemen elméleti fizikát tanul, az utána mit dolgozik?

Figyelt kérdés
Érdekel a fizika, csak nem tudom, hogyha pl. ezt választom majd az egyetemen, akkor utána mit tudok dolgozni?
2020. ápr. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl lehetszvkutató. Egyetemeken kutatointézetben.... Wigner, kfki, stb
2020. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenkinél igaz, de többségük úgy gondolja előtte, hogy majd kutató lesz. A valóság ezzel szemben, hogy a többségük kvant lesz, pénzügyi modelleket fog számolni valamelyik nagy befektetési banknál. Mert oda jó koponyák kellenek.
2020. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorlati fizikát. Nem is értem a kérdést!
2020. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kábé ahogy kettes írja. Kutatni indulnak neki legtöbben, aztán vagy pénzügyi vagy informatikai területre sodorja őket a munkaerőpiaci valóság.
2020. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!