Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresés a facebookkal...

Pénzkeresés a facebookkal kamu lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 3. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl szép ahhoz hogy igaz legyen.
2020. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekesek a vélemény komik: csomó fekete bőrű, magyar névvel és 12 perce írta ... fél órája is ezt írta
2020. febr. 3. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként most nézem hogy itt valami nagy szar van a palacsintában. Egy pillanatra én is bedőltem hogy ez egy indexes cikk, közben egy tök másik domainen jön be. Plusz lerí a kamun hogy tök más betűtípust használnak mint az Index szokott.


Tehát egy oldal, ami egy másik oldal megjelenését próbálja hamisan imitálni, és így ajánl hihetetlenül jó és egyszerű pénzszerzést.


Ez egy 110%-os biztossággal egy kamu átverés.

2020. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bakker tényleg, én nem is figyeltem, hogy indexes a teteje :DDDD linket láttam, ohgy eforceblabla :Ddddddddddddd
2020. febr. 3. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik alternatív univerzumban merül fel a kérdés egyáltalán, hogy ez nem kamu-e?
2020. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@Existential Crisis


A mai influenszerek világában azért annyira nem feltétlenül hihetetlen hogy valaki pusztán abból él meg hogy tartalmat rak a közösségi médiára.


De a link mögött lévő cucc nyilván kamu.

2020. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!