Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 év segédmunkázás után...

7 év segédmunkázás után szerettem volna váltani. Adtam be önéletrajzot cégekhez, behívtak interjúra, mindenhol belémkötöttek miért nem próbálkoztam eddig váltani, hogy a szakmámba dolgozhassak. Akkor most már segédmunkásként tudok csak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Plusz elkezdtek velem hepciáskodni, kijöttem a gyakorlatból mit akarok ott.
2020. jan. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát balázska ez egy ilyen bicikli
2020. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Azért van ez, mert akinek van szakmája az inkább abban helyezkedik el még ha sz*rul is keres vele. Kellene valami jó indok arra 7 évre.
2020. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mert mit mondtak?

En is kb.ilyen szituban vagyok.En.kulfoldon dolgoztam es azert.

2020. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem sok helyen várják tárt karokkal azokat, akik szerint a szakmai gyakorlatra irányuló kérdés "hepciáskodás"...
2020. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezek ilyenek mindenbe bele kötnek. Konkrétan a HR-es csak azt lesi mibe tud belekötni. Mindenhol ez megy. De aztán úgyis felvesznek embereket, de mindenkivel kötekednek. Erre vannak bekodolva.
2020. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell végezni valami képzést, tanfolyam által. De valami olyat amivel tényleg lesz munkád mondjuk nehéz gépkezelő, csak mondtam valamit. És akkor tudsz váltani. Ilyen hiány szakmával felvesznek, ahova kell az ember tényleg ott nem kötekednek ilyeneken.
2020. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!