Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi területen szerzett...

Pénzügyi területen szerzett tapasztalattal van értelme multi cégnél könyvelői állást megpályázni?

Figyelt kérdés
2-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalatot várnak el. 3 hónapot voltam szakmai gyakorlaton könyvelő irodában, így gyakorlatilag nem sok tapasztalatom van ezen a területen.

2020. jan. 15. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Pályázd meg bátran. Legrosszabb esetben nem vesznek fel. Mi veszítenivalód van?
2020. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából semmi. Csak ha esetleg behívnak interjúra és szakmai kérdéseket tesznek fel, arra nem biztos, hogy fogok tudni válaszolni. Az meg gáz. De egy próbát tényleg megér. Köszönöm a választ!
2020. jan. 15. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam diákként könyvelésen, egy programot kellett megtanulni kezelni. Sokszor már ehhez is főiskolát kérnek, pedig akinek egy kis józan esze van meg tudja csinálni.

Nyugodtan jelentkezz, semmi vesztenivalód nincs.

2020. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!
2020. jan. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!