Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan vállalhatnék munkát...

Hogyan vállalhatnék munkát McDonald's-ban?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szeptembertől nappali tagozaton járok majd technikumba Dbrecenben, de mindenképp szükségem van a pénzre, mert sajnos vannak kötelező nagyobb kiadásaim.

De hogyan juthatnék munkához egy Mekiben? Írjak egy önéletrajzot és vigyem be? És ott kinek adjam oda? Vagy ezt hogy csináljam? Lehet egyáltalán ismerős nélkül munkát szerezni ott?

Nagyon fontos, ezért köszönöm a normális válaszokat:)


2010. júl. 19. 14:43
 1/7 anonim válasza:

bemész és megkérdezed hogy van -e munkalehetöség de adok egy tanácsot ne dolgozz mekibe mert én dolgoztam fé éveg és a belemet is kihajtották:S:S:S:S

hogy a jo ku*va annyukat :S

2010. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
fél évig bocccsi:D:D
2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos muszáj :(

Én is sokat hallottam, hogy nagyon kemény, de most lehetőséget kaptam arra, hogy azt tanuljam, ami mindig is az álmom volt, és szükségem van pénzre, a család pedig nem tud támogatni :(

De köszönöm a választ! Még azt érdeklődném tőled, hogy kitől kérdezzem meg, nincs-e álláslehetőség? Gondolom nem a pultosoktól...

2010. júl. 19. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
diákszövetkezeteken keresztül lehet általában mekinél munkát vállalni. de ha bemész, akkor a pultosoknak szólj, hogy az üzletvezetővel vagy vmi hasonlóval szeretnél beszélni, és ő majd elmondja, hogy mi a teendőd.
2010. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Bemész és megmondod a pultosnak, hogy az étterem vezetőjével, vagy a helyettesével szeretnél beszélni. Ő már tud érdemben válaszolni a kérdésedre.
2010. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ilyesmire gondoltam, de azért meg akartam kérdezni:)
2010. júl. 19. 15:08
 7/7 anonim válasza:
vagy a pultostól kérd a fönököt
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!