Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ideje már álláskereső...

Egy ideje már álláskereső vagyok, hogy mutatna az önéletrajzomban, ha erre az évre beírnám, hogy háztartásbeli vagyok? Jelenleg lyuk van és az utóbbi pár hónapban már nem hívtak interjúra.

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy csak lyuk legyen!
2019. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Be ne írj ilyeneket!
2019. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ne búsulj, a lényeg, hogy van lyuk!
2019. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Ha beírod, hogy htb, a munkáltató abból is csak azt látja, hogy otthon voltál és nem volt munkahelyed, tök mindegy, hogy hogy fogalmazol.
2019. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg akkor azt beírni, hogy alkalmi munkák?

Azon gondolkodom, hogy lehetne kicsit feljavítani.

2019. okt. 2. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
De mi az, hogy hónapok óta be sem hívnak interjúra? Mekibe sem vesznek fel, vagy hol próbálkozol egyáltalán?
2019. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lyukakat be lehet foltozni azzal, ha hónapot nem írsz a korábbi munkahelyeknél, csak évet. Ha 2018-ban dolgoztál utoljára és rákérdeznek 2019-re, akkor nyugodtan mondhatod, hogy munkakereséssel töltötted az idődet.
2019. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: A szerződésem még 2018-ban lejárt, utolsó előtti napig úgy volt, hogy lesz következő. Az év elején hívtak pár helyre, de április óta semmi, ezért gondolom, hogy lehet a lyuk miatt.

6: A mekiben a múltkor elnéztem a dolgozókat, korombelit nem láttam, nagyon fiatalok dolgoznak ott, inkább diákok lehetnek, amúgy messze áll tőlem a vendéglátás, kereskedelem, irodában dolgoztam az utóbbi 10 évben. Ennek ellenére eladónak több helyre jelentkeztem, de egyik se hívott be.

2019. okt. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!