Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most azért mert közmunkás...

Most azért mert közmunkás vagyok minden munkát rámtukmálhatnak az állandós dolgozók?

Figyelt kérdés

A cégnél ahol vagyok néha még munkaidő után is bent kell dekkolnom, mert az állandós kolléganők áttolják nekem a saját munkájukat. Múltkor említettem az ottani főnöknek, hogy szívesen segítek meg minden de másik két ember munkáját miért én csináljam pluszba az enyém mellett, és ők addig kávézgatnak meg pletykálnak.


Erre annyi volt a válasza, hogy örüljek hogy van hol dolgoznom és ennyivel lezárta a dolgot.



Értem én , hogy semmibe néznek mert jajj közmunkás biztos semmit nem ér. De, hogy ennyire ez már kritikán aluli.


2019. szept. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
rontsd el, a felelősség azon a mnunkatársadon lesz aki rádtolta a munkáját
2019. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Minek vagy ott egyáltalán?
2019. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg nincs más lehetőségem, leghamarabb jövő áprilisba tudok újra külföldre menni szezon munkára. Otthon meg nem tudnék tétlenül ülni. De rajta vagyok azon, hogy időközbe sikerüljön valami ha nincs más akár gyárban elhelyezkedni arra az időre.
2019. szept. 1. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Dolgoztam közmunkában, ha valami nem fért bele a munkaidőbe akkor maradt másnapra, sosem túlóráztam.

Fel kell állni, ha vége a munkaidőnek és hazamenni, kirúgni nem fognak, mert pluszpénzt kap utánad a cég. Nálunk nem egyszerű embereket tartottak állományban ez miatt.

2019. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!