Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tb ügyintéző álláshoz elég...

Tb ügyintéző álláshoz elég egy érettségi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Amit én kinéztem állást ebben a munkaterületen egy cégnél, végzettséghez :szakközép/gimnázium van kiírva .Pénzügy-számviteles alapfokú végzettségem+érettségim van.Nincs tapasztalatom ebben a körben, nem is elvárt.

Szerintetek mennyire vagyok esélyes?

Érdemes megpróbálni? Jó lenne mert a környéken hosszú idő óta ez az egy normális állás került a terítékre.

Főként olyanok válaszát várom akik már dolgoztak ebben, vagy van információjuk , a munkakört illetően.


20\L



2019. aug. 29. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A TB ügyintéző álláshoz TB ügyintéző OKJ kell.
2019. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel olyat vesznek fel, akinek ilyen irányú végzettsége van. Amúgy mennyire vagy otthon a jelenlegi jogszabályokban,ügymenetekben? Mert az is sokat számít.
2019. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bérszámfejtő lehetsz papír nélkül, de TB ügyintéző nem. Ha nem te írsz alá kifizetőhelyi ügyintézőként, akkor talán még megoldható, de a NEAK-nál jelezni kell az ügyintéző váltást, és mellékletként be kell küldeni a TB ügyintézői bizonyítvány másolatát is.

Papír nélkül én nem javaslom semmiképp. Nagyon felelősségteljes munka, és 4-5 évente hivatali ellenőrzések vannak. Meg lehet oldani, persze, a legtöbb program többnyire jól számolja az ellátásokat, de mindenképp kéne valaki, aki minden számítást leellenőriz, minden határozatot átnéz, és a sajátjaként elismeri. Ennyi erővel meg ő maga is számfejthetne, ez annyi munka.

Inkább javasolnám a bérügyintéző állást kezdetben.

2019. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , én is így gondolkoztam , csak akkor nem értem , hogy a foglalkoztató miért ír ennyire hanyag álláshirdetést, ahol a végzettségnek :gimnázium vagy szakközépiskola van feltűntetve.Teszem hozzá a feladatkörről , az elvárásokról , hogy mit ajánlanak a b°fizetésen felül semmi nincs megadva . Eszem megáll.
2019. aug. 30. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a "végzettség" van odaírva, mert besorolásilag középfokú képesítést igényel a munka.

Ha nem írják ki konkrétan hogy TB ügyintézői végzettség elvárt, akkor te is esélyes vagy.

Ez úgy működik, hogy szimpátia esetén inkább betanítják az adott feladatra a választottat ha úgy alakul.

2019. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!