Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanuljak ha laborban...

Mit tanuljak ha laborban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Egészségügyi laborban szeretnék dolgozni,de vért nem lennék képes venni. Csak a vért,esetleg vizeletet tenyészteni meg hasonlók. 2 technikusim van(környezetvédelmi és élelmiszer analitikus) tehát a kémiához és a lbor munkához értek szeretem is.mit javasoltok? Jó lenne valamit tanulni,csak nem tudom mi lenne ami hasonló.. Vagy ehhez valami orvosi jellegű kell? 3évig itthon vagyok a kisbabámmal,addig gondoltam elvégzek valamit.. Vagy inkább nyelvvizsgát csináljak a baba mellett????

Várom az ötleteket!


2010. júl. 13. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
vért nem is vehetnél, ahhoz egészségügyi szakápolói végzettség kell minimum...és igen, inkább nyelvet tanulj
2010. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként még a gyógyszertári asszisztens(krém kevergetés ami tetszene).

Vagy pewdig menjek vissza esetleg szeptemberben az egyetemre ahol 1évet végeztem el,s nagyon nehezen ment főleg a matek fele.(BCE_ÉTK)

VAgy ha nyelv:

Milyen nyelvet tanuljak? Németet: 10éves korom óta tanulom,de 1000tanárral?Szerintem nem is tudok nagyon. S a rengeteg névelővel meggyülik a bajom,de talán szókincs már egy alap van s valamikor jó lenne belőle egy nyelvvizsga. Angol: érdekel főleg a számitógép miatt?! De soha nem tanultam. Esetleg orosz. Kis ideig fél évig tanultam,talán még érzékem is lenne hozzá. Csak az irás lenne kicsit nehéz. NOS? Nehéz a döntés. Főleg egy 3hós picur mellett.

2010. júl. 13. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis így 3 év eltelte után, elmondod hogyan döntöttél? Mit tanultál?
2013. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem dietetikusira:) Sajnos amit tanultam volna (mind a gyógyszertári asszisztens) mind a laboros meló 200 körül lett volna. Azóta született még egy babánk úgyhogy most elvégzem a dietetikai sulit..

S a nyelvet meg próbálom megtanulni de egyedül az nehéz. Jó nyelviskola meg huzós. Egyébként jövőre meg jogsira megyek.Legalábbis a terv ez:) Köszönöm az érdeklődésed..

2013. aug. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!