Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Euronics-nál dolgozni? (vélemé...

Euronics-nál dolgozni? (véleményekre vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

Sziasztok, ott dolgozó vagy dolgozott emberek véleményére lennék kíváncsi.

Ez lenne életem első munkahelye (Nyári melóként gyárakba dolgoztam oda soha többet vissza).

Igazából nagy igényeim nincsenek a céggel, kapcsolattal (+120k netto +jó légkör 2-3 évet ott dolgozni), hogy pénz gyűjtések majd a tovább képezni magam.

Eléggé szeretem az elektronikai eszközöket így eladói álláson gondolkozok, szívesen segítenék embereknek, ha valamibe elakadnak, vagy ha kérdésük lenne.


Viszont egy dolog eléggé aggaszt még pedig a „teljesítmény alapú bérezés” ólvasam olyanokat, ha nem tukmálom rá az ügyfélre az adott árut vagy nem lesz meg az adott darabszámom egyszerűen elbocsájtanak, mint gyenge munkaerőt.

Ez mennyire igaz?


Meg hogy igazából nem 8 órát hanem 9-et dolgozok (nyitás előtt)


Illetve akinek van személyes pozitív/negatív véleménye azt is meghallgatom.


Elnézést hogy ilyen kérdést írok ki, de mivel ez lenne az életem első munkahelye és az internet korába élünk ahol rengetek, információt lehet gyűjteni így az ki is használnám.


És előre köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 11. 05:16
 1/1 anonim válasza:
Sziaa, mit szeretnél tudni?
2019. aug. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!