Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valószínűleg ki fognak rúgni....

Valószínűleg ki fognak rúgni. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Hibáztam elég nagyot a cégnél, ahol dolgozom, és most azt hiszem, ki fognak rúgni. Már a beosztásomat sem küldték el, de még nem beszélt velem senki. Vasárnap bent leszünk pár kollégával és a főnökkel, valószínűleg akkor fognak elküldeni.

Mit tegyek, hogyan viselkedjek? Borzasztóan kínosnak érzem, főleg azért, mert valóban hülyeséget csináltam. Tudom, hogy majd én leszek a téma a kollégáim között, és ez is zavar. Nagyon ideges vagyok, mit tegyek?


Volt már valaki hasonló helyzetben?


2019. júl. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Ismerd be ha hibáztál. De ennyi. Aztán menj el ha elküldenek. Tapasztalatom ha elismered a hibát, nem fogják sokáig firtatni. Ha elkezdesz magyarázkodni, akkor ott a vége.
2019. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mihago ***** válasza:
85%
Szard le. Van más munkahely.
2019. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tutibiztos akkor esetleg mondj fel magadról, jobban néz ki a jövőben.

Sok mindent nem tudsz tenni ha akkorát hibáztál.

2019. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Aki dolgozik, az hibázik is. Kit érdekel? Ismerd el, akkor kevésbé pletykálnak, de amúgy sem érdekli annyira ez a kollégákat. Ha nincs beosztás, valószínű hogy elküldenek, de ne vedd a szívedre, lesz jobb helyed is.
2019. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem kineveztek egy új területre felelősnek, még aznap megtudtam, hogy kapott a cég 31 500 000Ft bírságot egy 5 nappal korábbi ellenőrzés miatt és papíron már én vagyok a felelős, a kirúgást már borítékolhattam is.


Meglepő mód eltelt 3 nap a kirúgásomig, de legalább 6 havi bért egyben kifizettek a békés elválás érdekében :)

2019. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az nem lenne idétlen, ha most gyorsan magamtól felmondanék?


Legszívesebben be sem mennék, annyira kínos lesz.

2019. júl. 6. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj fel. Ezen túl kell esni. Mindenkivel történik ilyen. Velem olyan undokok voltak amikor már tudták hogy el fognak küldeni, csak én nem tudtam. Nekem is az volt gyanús hogy nem kaptam beosztást. Telóztam, tagadták hogy nincs még beosztás. Pár nap, ki lehet bírni. Vagy menj el betegszabira pihenni.
2019. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lazán...


Nekem volt olyanom, hogy egymás utáni munkahelyekről 6 illetve 5 nap után rúgtak ki.

De nem sajnáltam, mert pszichopata főnök, meg aljas kollégák nem hiányoznak!

Mostani helyemen 4 éve vagyok, a főnök könyörgött múltkor, hogy ne mondjak fel, mert váltani szeretnék.

2019. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!