Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DM-ben mennyi a diákoknak...

A DM-ben mennyi a diákoknak az órabér?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdek egy DM-ben, de azt is nehéz volt elérni a Rébuszban, hogy foglalkozzanak velem, és megírjuk a szerződést. Írtam nekik e-mailt ezzel a kérdéssel, de nem válaszoltak, ez tőlük megszokható, de attól én még szeretném tudni, hogy mire is számítsak. Van különbség időpontok szerint? Ha igen, mik az intervallumok?

Olyan válaszokat kérnék, amik biztosak, nem találomra íródtak. Köszönöm előre is!


2010. júl. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


GOOGLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

2010. júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezzel most eszméletlen sokat segítettél. Képzeld, én is rákerestem, de nem találtam, ezért vártam olyanok válaszát, akik TUDJÁK, nem pedig okoskodni járnak fel ide.
2010. júl. 11. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy diák órabér átlag 423-450 Ft/óra. Én azon lepődtem meg hogy a DM diákokat ( is ) foglalkoztat :D


Attól hogy szerződést aláírtál, az még közel sem biztos hogy dolgozni fogsz..anno én is aláírtam egy hasonlót, azt mondták kezdhetek nemsoká..azóta is várom a hívásukat ( bő 3 éve )

2010. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Foglalkoztat, a Rébuszban is van DM-iroda. A szerződés pedig a DM-mel van, nem a Rébusszal, azért tettem fel a kérdést, hogy kiszámolhassam a jelenléti ívem alapján, hogy mennyit fogok keresni, csak még nem kaptam meg postán a kódot az e-bérlaphoz. De köszi a választ.
2010. júl. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!