Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex szignált használ valaki?

Forex szignált használ valaki?

Figyelt kérdés

Forexeztem már korábban saját kútfőből, de végeredményben buktam rajta, ezért gondoltam megpróbálkozom más kereskedő havídíjas követésével.

Tudnátok jót ajánlani, illetve ismeri valaki ezt az oldalt?

www.ncmsignal.com


Köszi előre is



2019. jún. 17. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jó, mind hülyeség, ha valaki tudná a tutit, akkor nem szórakozna ilyen szignálszolgáltatással, hanem kereskedne.
2019. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért dilemmázom rajta, mert több, mint egy éves a statisztika és elvétve találni olyat, ami ilyen hosszú

[link]


Amúgy sztem nem hülyeség pénzért adni másoknak. Havidíjas előfizetésben sok emberből már tetemes bevétel összejön, ha valaki jól csinálja.

2019. jún. 17. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

"mert több, mint egy éves a statisztika"


Es, persze, 100% hiteles. :D

2019. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért tetszik, mert emelkedik a profitgörbe, vagy esetleg a tied a szolgáltatás? :D

Ez az ember nem tud kereskedni!!! A myfxbook statisztika gyönyörűen megmutatja.

1, A számla 300$-al indult. 16 hónap alatt hozott neki újabb 300$-t! Gratulálok! Az nincs havi 19$ a saját kereskedéseiből! Miközben 25$-os havidíjat akar szedni másoktól. Fejenként!!! :D

2, Nincs kockázatkezelés, nincs veszteségstop! Amint kis nyerőbe kerül, lezárja a pozícióit, mert nem bír benne maradni. Mentálisan béna!

3, 0,02 lotos kötésekkel bohóckodik!

4, Az átlag vesztői sokkal nagyobbak, mint az átlag nyerői. Ezen valamit szépít a 70% feletti találati arány, de nem lájuk mekkora a lebegő veszteség a nyitott pozícióiból.


Szóval, ez felejtős!

2019. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az enyém a szolgáltatás :)

Igazából szeretnék 4-5 ezer euró között befektetni valamibe, ami hoz valami értékelhetőt és a kockázat nem verdesi a plafont.

A statisztika hitelessége nem kérdés nekem, mert myfxbook link is van, inkább a kereskedési technikával kapcsolatos vélemények érdekelnek. Plusz amennyire én látom GBPCAD devizapáron megy és kíváncsi lennék, hogy ilyen Brexit verte időszakban ez mennyire jó ötlet.

Köszi az eddigi kommenteket

2019. jún. 17. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Számlanyitás, tanulás, gyakorlás, tanulás, gyakorlás, tanulás, gyakorlás...
2019. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elitecurrensea.com


az egyik legjobbak, és tényleg komolyan gondolják (nem csak szignál, oktatnak is, méghozzá igen jól).

ez itt is látszik:


[link]

2019. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!