Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki rendelt...

Van itt olyan aki rendelt külföldről és van PayPall-ja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit fura kérés ez, de nem tudom, hogy van-e itt olyan ember aki belemenne abba, hogy megrendel nekem vmit külföldről erről az oldalról:


[link]


Hallottam, hogy ez a PayPall rendszer elég biztonságos, de mivel nem értek angolul bele se tudok kezdeni, sőt bankkártyám sincs :D tehát nem tudom, hogy valaki név és címegyeztetés után nem vállalkozna-e erre a feladatra?

Igazából személyes átvételt szeretnék, szóval, ha megoldható Bp környékéről kérek vkit hogy segítsen!

Előre is köszi!


2010. júl. 8. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
senki nem ilyen hülye...anyud bankkártyáját beregized és kész, persze engedéllyel, google chrome meg fordít neked
2010. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs olyan kártyánk amit támogatna a paypall
2010. júl. 8. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
elég hozzá a bankszámlaszám is, nem fontos a kártya
2010. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szinte nincs is ma olyan kártya forgalomban Magyarországon, ami ne lenne jó hozzá, ha a hátoldalán a 3 jegyű ellenőrző kód megvan, akkor jó, nem kell dombornyomott legyen...de ahogy írták előttem elég, ha utalni tudsz, lényeg, hogy a PP és a bankszámla teljesen azonos néven legyenek
2010. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!