Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék teljesen névtele...

Hogyan tudnék teljesen névtelenül postázni?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen más módszerrel, csak az a lényeg hogy anélkül kapjam meg a pénzt, ő meg a csomagot hogy tudnánk egymás adatait. Lehetséges így? Nincsen bankkártyám.
2019. máj. 16. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

" anélkül kapjam meg a pénzt, ő meg a csomagot hogy tudnánk egymás adatait."


Vicces vagy... Ha nem tudod az adatait, akkor hogy küldöd el neki?

Min. egy név vagy email cím, stb kell még egy automatához való küldéskor is.

A címzett meg hogy küldje el a pénzt, ha nem tudja a számlaszámodat vagy a lakcímedet?

Még azt se tudom mondani, hogy kérdj meg egy ismerőst, hogy vigye el, mert ha nem tudod, milyen címre, akkor hogyan? :D


Amúgy mire ez a magy titkolózás?

2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

névtelenül postázni simán tudsz, nem kötelező feladót írni egy sima levélre, De pénzt küldeni csak cimre, vagy számlaszámra lehet

Vagyis muszály valami adatot megadnod.

Vagy megbeszéltek egy személyes talákozot egy nyilvános helyen és ott lebonyolítjátok az adás vételt.

Bár ugy meg látni fogja a búrádat, és gondolom az a cél hogy ne tudjon megkeresni utána ha jól sejtem:)

2019. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. El is felejtettem:DD
2019. máj. 16. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
mint a filmekben, 2 egyforma táska kell, a parkban meg elcserélitek.
2019. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi olyan dologról nincs szó. Csak egyszerűen nem szeretném ha látna
2019. máj. 16. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Alig használt műbránert adtál el vaterán?
2019. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!