Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen hely a McDonalds mint...

Milyen hely a McDonalds mint munka hely és miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Annyit garantálhatok, hogy ha odamész dolgozni és megtudod, hogyan készítik el a kajákat, többet nem jársz majd ilyen éttermekbe enni :)
2010. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szabályozott, sok agy nem kell hozzá, csak tudni kell pörögni mint a gép, nyelni a megjegyzéseket vagy ha szivatnak, szó nélkül csinálni.


Fizetés sajna zsebpénznek elég kb másra nem..


Én régebben melóztam még kb 13 éve amikor még nem volt ennyire gyökér világ, akkor még volt wendys is és akkor még jó csapatot fogtam ki, nameg nem volt tétje nyárimunkásként!


A Managgerek is jó fejek voltak és öröm volt bent lenni!


Sajna ez ma már csak történelem, szal ennek az ellenkezőjére számíts..

2010. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ja és elárulok egy titkot :P


A Katz Petrával is melóztam a

Blaha Lujza téribe :)


Akkor még tanult ő is..

2010. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Az meg ki a fszom?
2010. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
jajj ugyan már hogyan készítik a kajákat, mindenki ezzel jön, nyilván nem minden alkalmazott köp meg csulázik bele a kajába, vagy netán ha megteszi a büdös köcsögje, tán rászól valaki aki látja, vagy szól a felettesének.
2010. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó:nem csak ezért....

egy jókinézetü hambirol nem gondolnád milyen is az a hús amit beletesznek...

2010. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is néz ki jól szerintem, meg büdös is.

Amúgy én dolgoztam már ott, és tényleg vannak érdekes dolgok a kajakészítésnél, hiába ugattok le. Jó, tényleg ritka a csulázás, de pl. volt olyan, hogy a srác leejtette a húst a földre, asszem, rá is lépett és utána került a hamburgerbe.

2010. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én egy hete dolgozok diákmunkásként McDonadsban, 4 napot voltam, de nagyon tetszik. Lehet nekem is mázlim volt és jó helyre kerültem, de mindenki kedves, minden nap választhatok egy menüt fél liter üdítővel, a kajaszünetet is fizetik, nem úgy mint sok más helyen. Amit előttem írt valaki a hússal kapcsolatban, lehet régen úgy volt, de most már tuti hogy nagyon szigorúan veszik hogy ami földre esett, vagy hibásan készült el, az kuka. Három közeli ismerősöm diákmunkásként McDonaldsban dolgozott és mind a három dicsérte és én is csak dicsérni tudom. Előre lépési lehetőség is van, még diákmunkásként is. Unoka nővérem volt barátja például diákmunkásként 3 év alatt étteremvezető-helyettes lett.
2015. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En nemreg kerultem be,nekem tetszik de azert vannak érdekes dolgok ott is...pl a zsemle odeg es nem dobjuk ki...meg a husz nyers es beletesszuk a szendvicsbe...rleg undorito
2016. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!