Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az Emag felügyeleti szerve?...

Endura kérdése:

Mi az Emag felügyeleti szerve? Több, mint két hónapja rendeltem egy terméket, amit több csomagban küldtek, de az egyik nem érkezett meg.

Figyelt kérdés
A nyomonkövetés szerint a posta logisztikai központjában van december 4-e óta. A posta azt írta, forduljak az Emaghoz, azok pedig hetek óta csak igérgetnek és ebből van elegem.

2019. jan. 27. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Emagnak is, mint minden weboldalnak (kellene lennie) van ÁFSZ (Általános Felhasználási Feltételek/Szerződés), és ott minddig megtalálható a panaszkezelés módja is.

Most ezt belinkelem Neked, de egyéábként az Emag oldalak alján magad is megtalálhatod :-)

[link]


Tekerj jó sokáig lefelé és a

"ALKALMAZANDÓ JOG, PANASZKEZELÉS, JOGÉRVÉNYESÍTÉS"-nél megleled.

2019. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A nyomonkövetés szerint a posta logisztikai központjában van december 4-e óta. A posta azt írta, forduljak az Emaghoz"


Az EMAG a hibas, amiert a posta ket honap alatt sem kepes kiszallitani???

2019. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én sem értem, hogy a kérdező miért nem a logisztikai központnál reklamál?
2019. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem is hasonló dolog történt....emag-tól rendeltem egy tv-t és egy fali konzolt a felszereléséhez, 2018 nov 23-án. A konzol egy-két napon belül megjött, érdekes módon a tv nem...minden előre fizetve, kb 100ezres tétel....

A nyomkövetésen azt láttam, hogy a csomaküldőnek átadva (Posta). De ezt én ugye csak az emag oldalán látom, igazából nem tudok megbizonyosodni, hogy valóban így van vagy sem.

Nyilván hívtam a postát is, ott dadogtak össze-vissza...hogy beérkezett, de nem látják, úgyhogy érdeklődjek az emagnál. Pár próbálkozás után eldurrant az agyam ettől a választól, mert miért is én kerestessem a terméket az eladóval, amikor már a postánál van?!??! Ráadásul egy olyan eladóval, akivel képtelenség felvenni a kapcsolatot! Egyoldalú levelezésben álltam velük.

Ettől megijedve, visszamondtam a tv-t, mert arra gondoltam, ha egyszer mégiscsak megkapom, nem akarom ezt a kálváriát végig járni, ha pl meghibásodik....

Erre az egy levelemre válaszoltak, annyit, hogyha időközben megérkezik, ne vegyem át.

Na, a lemondás után már a posta ügyfélszolgálata sem látta többet, hogy mi van vele.

Egy telefon során végre kinyögte az ügyfélszolgálatos, hogy személyesen menjek be egy postára, és a CN18-as nyomtavány kitöltésével "köröztessem".

A postán segítőkészek voltak, de előbbre nem nagyon jutottunk, de legalább van egy papírom róla, hogy látták ezt a terméket és még nem kaptam meg...

Rémálom az egész. hab a tortán, hogy karácsonyi ajándék lett volna...

A nyomtatványt január 9-én töltöttem ki, azóta is várom, hogy történjen valami.

Az emagnak is van annyi sara minimum, hogy egyáltalán nem kommunikálnak az ügyféllel....

2019. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!