Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik vezető, vagy helyettes...

Akik vezető, vagy helyettes munkakörben dolgoznak, titeket mennyi ideig tanítottak be vagy mutatták be a dolgokat?

Figyelt kérdés

Én 1 hónapja kezdtem, de nagyon sok féle dolgot kell csinálni. AMi nem is lenne probléma, egyszer szinte mindent megmutattak gyorsan, de most már ahányszor kérdezek vmit, annyiszor mondják, hogy ezt már egyszer megmutatták. Nagyon nagy gyár, összetett, a vállalatirányítási rendszer is bonyolult.


Élelmiszeripari gyárban dolgozom laborban, úgyhogy elég sok múlik a döntéseken. Pl. ha kiadom, hogy mehet a termék, akkor x számú kamionnyi ki is fog menni. És pl. egyszer mutatták meg, hogy a grafikonon mit nézzek ehhez. Adtak egy lapot hozzá, amin nézni kell a dolgokat. De természetesen az első alkalommal elromlott a gép, így már nem is azok a paraméterek vannak, utána fekete-fehérbe hozták oda nekem, a diagrammokon pedig számítanak a színek. Stb. stb.

Megcsinálom én, de ha elrontom, akkor az elég gáz lenne mindenki számára, szóval az mindenki érdeke lenne, hogy jól megtanuljam.


Nem kevés az, hogyha egyszer elmondják a dolgokat?


2019. jan. 25. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!