Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ügyfélkapun keresztül...

Ha ügyfélkapun keresztül küldtem be a TB bejelentőt, baj ha nem írtam alá?

Figyelt kérdés

Plusz a dátumot és a helységet sem írtam be, mert azt hiszem ezeket és az aláírást csak annak kell beírnia, aki postán adja fel, nem?

Elfogadják így?


2018. dec. 17. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyen Elfogadó nyugtát már kaptam, a tartalmi feldolgozást meg elkezdték elvileg.
2018. dec. 17. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mekkora gond a dátum, nem hinném, hogy akkora gond. Aláírni nem kell. Pont ez a lényege, hogy nem kell kinomytatni-beszkennelni, hanem azzal, hogy ügyfélkapun beküldöd, már "aláírod".
2018. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:

Az adóbevallást sem kell aláírni, ha az Ügyfélkapun keresztül nyújtod be.

Arra tippelek, hogy a másik kettővel lehet probléma.

Nem volt hozzá súgó vagy ellenőrzési lehetőség ?

Az szja-nál kidobja a hibákat.

2018. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De volt, de engedte elküldeni végül. Majd ha nem jó, gondolom küldenek valami üzenetet.
2018. dec. 17. 19:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ellenőrzésnél kidobta, hogy hiányzik, de ugyanúgy az aláírásra is, ezért valamiért úgy gondoltam, hogy ha aláírást nem kell (így emlékeztem), akkor a másik kettőt sem. Végülis engedte így elküldeni, meg azon a nyugtán ott van, hogy mikor küldtem be. Egyedül a helység nincs, de ha egyszer ÜK-on keresztül adtam le, nem is olyan fontos szerintem.
2018. dec. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!