Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg egy...

Dr. Chris kérdése:

Hogyan szerezhetném meg egy üdítőket gyártó cég szponzorálását?

Figyelt kérdés

Egy live action-t szeretnék megvalósítani, amiben rengetegszer felbukkanna ennek a márkának a neve és annak termékei (ami az erre épülő erdeti sorozatban is így van),ezért is szeretném megszerezni a támogatásukat. Nagyjából a technikai felszereltség is meg van, csak néhány díszletre, jelmezere lenne szüksége a csapatomnak akikkel együtt dolgozok. Több filmversenyen vettem részt. Általában mindig bekerültem a döntőbe, de helyezést még nem igazán szereztem, de remélem egy nap ez is valóra válik. Nagy eredményekkel még nem nagyon rendelkezem, mivel középiskolai éveim közepén járok még.

A csapatunkat egyetemisták és középiskolás diákok alkotják.

A live action pedig egy japán sorozatra épülne, ami eléggé befutott. Magyarországon is viszonylag ismert... Azonban magyarra nem szinkronizálták, ezért szeretnénk megvalósítani. A sorozat műfaja scifi és thriller, amiben szintén korunkbeli szereplők vannak.

A kérdésem az lenne, hogy lenne értelme ebbe belevágni? Egy ilyen cég szponzorálását megszerezni? Ha igen, ez mind hogy lehetséges? A csapatunknak és nekem is minden vágya az, hogy valóra válthassuk ezt az álmunkat. Mindenki válaszát előre is nagyon köszönöm!



2018. nov. 3. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a ceggel es beszelj veluk.
2018. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Melyik sorozatról van szó? Gondolom anime, akkor viszont a mangaka/light novel készítőjétől is meg kell venned a jogokat.
2018. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!